Jau paskyrėte vestuvių datą?
Išsirinkote patinkančias spalvas, pasitarėte su vestuvių planuotoja ir dekoratoriais, kaip atskleisite pasirinktą šventės temą?
Tuomet įteikiant svečiams kvietimus jau galima pranešti apie būsimas tuoktuves ir jų stilių!

Šiandien kvietimas susideda iš dviejų dalių:
datos rezervacijos kortelės, siunčiamos likus pusmečiui iki vestuvių, norint pranešti apie vyksiančią šventę,
• ir oficialaus kvietimo, kuriame nurodomos visos šventės detalės. Jis siunčiamas arba įteikiamas likus 2–3 mėn. iki vestuvių. Kvietimas – šventės atspindys. Apie Jūsų šventę gali pasakyti tiek mažai, o kartu ir labai daug, tad leiskite svečiams pasinerti į atradimų kelionę žiūrint ir skaitant jį. Privalu prisiminti saiką – per didelis skirtingų spalvų, įvairių šriftų kiekis gali įnešti chaoso…

Šiais metais vestuvių kvietimuose vyrauja:
kontrastai – ryškių spalvų detalės ir pasteliniai fonai. Deriniai, tokie kaip koralų, oranžinė, geltona ar įspūdingo arbūzo raudonumas su elegantiška vanile. Taip pat madingas išlieka klasika tapęs juodos ir baltos spalvų derinys, kuris visada bus populiarus.
• nevaržys ir medžiagų įvairovė. Kvietimai bus ir popieriniai, kaip įprasta, bet pagalvokite ir apie išsiuvinėtus žodžius ant nosinaitės ar graviruotus medyje, kaip kažkada galbūt Jūsų inicialai liko įrėžti senelio obels kamiene…?
vintažiniai raštai – ypač mėgstami prigesintų spalvų gėlių motyvai, antikvariniai papuošalai ir paukščių narveliai tiks romantiškoms vestuvėms, taip pat modernios monogramos – jaunųjų inicialai, kur pirmoji pavardės raidė jau galėtų būti pagrindiniu klasikinės temos simboliu.
vokas, dėžutė ar drobinis maišelis, kuriame bus dedamas kvietimas – leis ne tik palaikyti tvarką, jau pati pakuotė gali nusakyti šventės idėją!

Visais laikais vienas svarbiausių dalykų kuriant kvietimus – atspindėti jaunųjų asmenybes, jų aistrą ir troškimus. Spalvos, šriftai, raštai, formos, unikalūs tekstai Jums gali padėti viską išpildyti!

Straipsnis publikuotas žurnale Vestuvės Nuo…Iki… Pavasaris, 2012