Ankstyvo rudens prisiminimai!
Turbūt jau nuo pradžių mėlynos spalvos ir brandžių rugių pasirinkimas sufleravo, kad ši diena bus pilna ramybės ir susikaupimo. Tokių ramių Jaunųjų dar nebuvau mačiusi!

Susituokę Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje visus svečius pakvietė į Fiorentino kiemelį, kur vyko civilinės metrikacijos ceremonija. Vėliau visi pakėlė šampano taures, vaišinosi užkandžiais, lingavo klausydami saksofono muzikos. Po fotosesijos, Aistė ir Justas dar išplaukė laiveliu Neries upe, o svečiai rinkosi ir laukė sugįžtančių jaunųjų Kalvarijų No1 restorano pokylių salėje prie didelio apvalaus vaišių stalo.

Jungėm natūralumą su elegancija – rugius, natūralų liną ir karališką mėlyną bei orchidėjas. Dar vasarą nupjauti rugiai puošė ne tik Fiorentino kiemelį išvykstamosios ceremonijos metu, bet juos įpynėm ir į butonjeres, apyrankes, stalo dekorą, rugių siluetai puošė rankomis siūtų meilės duonelių maišiukus! Mėlynavo Jaunosios akys, vyrų kostiumai, pamergių suknelės, peteliškės, žvakės, šilauogės šampano taurėse..

Didžiausi linkėjimai Jauniesiems! Ačiū, kad tikėjot ir pasitikėjot!

Vestuves įamžino fotografė Justė Boreikaitė

***
Jūsų Vaida